Zara Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Zara sezona iddialı ayakkabılarla giriş yapıyor. Sezonun vazgeçilmezlerinden olan zımba detaylar, Zara’nın koleksiyonunda da dikkat çekiyor. Ayakkabı kadınların asla vazgeçemediği aksesuarlar arasında zirvede yerini koruyor. Her bayanın dolabında bir çok sayıda ayakkabı vardır. Kadınların asla diyemediği bu tutku da ayakkabılardaki hızlı değişiminde etkisi oldukça yüksek. Her yıl yenilenen modellere bu yıl Zara zımba detaylı ayakkabı koleksiyonuyla katılıyor. Klasiklerin yeri asla değişmeden özelliğini koruyor. Yeni renkler ve şekillerle her zevke ayrı hitap eden ayakkabıları sizlerin beğenisine sunduğum bu sayfadan gözlerinizi alamayacaksınız. İstediğiniz tarza uygun ayakkabı modelleri hakkında geniş bilgi edinmenizi sağlayan Zara, stil ve tarz sahibi bayanların karşısına bu şahane seri ile çıkıyor…


Ayakkabı seçimlerinde her ne kadar şıklık düşünülse de asıl olan rahatlık ve kalitedir. Zara ayakkabı modellerinde ki konfor, resimlere dahi yansımış görünüyor. Boyu kısa bayanların yüksek topukları tercih ederken dikkatli olacağı unsurları da göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Bacak boyu kısa olan bayanların ayakkabı seçimleri arasında bilekten bağlamalı ayakkabılar kesinlikle olmamalıdır. İnce topuklu ayakkabılar boylarını olduğundan daha uzun gösterecektir.
Bu senenin tasarımları arasında leoparın kırmızı ve siyahla birlikteliği bayanların farkındalığını yansıtacağı güzel bir tasarım. İki ve üç renkli ayakkabı modelleri bayanların yeni gözdeleri arasına girmeye hazır görünüyor. Özel davetlerde şıklığınıza şıklık katacaktır. Sizler için hazırlayacağım başka galerilerde görüşmek üzere..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta