Yeni Sezon Çok Şık Gelinlik Modelleri

Düğün zamanları yaklaşan gelin adaylarının bir telaş içerisinde olduklarını özellikle gelinlik seçimini ne yönde yapacaklarını düşündükleini ve bir çok seçenek aradıklarını biliyoruz. Hemen internet başına geçip en güzel yeni sezon modern şık uzun kısa kabarık düz gelinlik modellerinin hepsini tek tek incelemeye alıyorlar. Ve kendi fiziklerine zevklerine en uygun gelinlik modellerini seçip en mutlu günlerinde kendi düğünlerinde giyecekler. İşte gelin adaylarının bu en mutlu günlerinde onlara yardımcı olabilmek amacıyla bu sayfamıza en güzel birbirinden farklı tasarlanmış gelinlik modelleri sayfamızda. Taş işlemeli gelinlik modelleri, krem rengi gelinlik örnekleri beyaz kabarık gelinlik modelleri işte birbirinden güzel gelinlik örnekleri aşağıdaki galerimizde inceleyip beğendiğiniz modeli üzerinize göre diktirebilirsiniz. Diktirmenin en önemli avantajlarından biride diyelimki bir gelinliğin üst kısmını diğer gelinliğin etek kısmını beğendiniz işte diktirirken bu iki gelinliğin birleşiminden oluşan bir gelinlik diktirebilirsiniz kendinize. En güzel gününüzde hayalinizdeki gelinliğini tasarlayıp giyebilirsiniz.
Resimlerin büyük hallerini görebilmek için küçük resimlere tıklayınız

Genelde gelinlikler kabarık uzun olarak tasarlanır. Çoğu gelin adaylarının seçimi bu yöndedir ama bazı farklılığı seven bayanlar mini gelinlik modelleri veya önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri de seçebiliyorlar. Farklı ilginç bir görünüm olsada farklılıklar yaparak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Beyaz renk gelinlik rengi olarak bilinsede artık krem rengide çok fazla kullanılan renk haline geldi. En güzel gelinlik tasarımına krem renginin de güzelliğini kattığını zaman düğüne davet ettiğiniz konuklar gözlerini sizlerden alamayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta