Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı tutkunları bayanlar yeni sezonda sizler için birbirnide güzel süet platform topuklu ayakkabılar ayaklarında çok şık duracak mükemmel modelleri ile karşı karşıyalar. Kısa boylu bayanların çok fazla tercih ettiği modeller topuklu ayakkabılar. Eşlerinin veya uzun boylu arkadaşlarının yanlarında kısa kalmamak için en uygun ayakkabı modelleri. Kalın topuklu ayakkabı modelleri diğer yüksek platformlu ince topuklu ayakkabılar hem çok daha rahat hemde yürümesi çok daha kolay. 2013 yılında da kalın topuklu ayakkabıların moda olduğunu düşünerekten siz şimdiden kalın topuklu ayakkabı modellerina bakmaya başlayın derim bayanlar. Vitrinlerde çok fazla göreceğiniz ayakkabı modeli çünkü. Ayakkabının güzelliği kadar ayakkabıda kullanılan malzemede çok öenmli bayanlar. Kullanılan deriler bezler kaliteli olmalı buna çok dikkat etmeniz gerekir ayak sağlığınız için. Ayağınızıda koku yapmayacak ayağınızı terletmeyecek, ayağınızda mantara neden olmayacak ayakkabılar seçmelisiniz. Ayakkabının estetikliği kadar bunlarda çok önemli.
Resimlerin büyük hallerini görmek için küçük resimlere tıklayınız lütfen

Birbirnden canlı parlak renklerde kalın topuklu ayakkabılar. Hangisini alacağınıza karar veremeyeceğiniz birbirinden güzel modeller. Fuşya rengi burnu açık siyah fiyonklu süet kalın topuklu ayakkabı pembe severler için harika bir model.
Bilekten bağlamalı rugan süet kalın topuklu fiyonklu siyah sarı fuşya rengi sarı yeşil birbrinden farklı tasarımdan birbrinden güzel renkler de kalın topuklu ayakkabı modelleri sizler için bayanlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta