Farklı Tasarımlarda Takı Modelleri

Her zaman kullanılan ve her gördüğümüzde almak istediğimiz takılardan vazgeçmek neredeyse imkansız. Küçük bir küpe, sade bir kolye, kalın bir bileklik ya da kışın şallarımızı tutturduğumuz ufak bir broş ufakta olsa üzerimizde aksesuar olarak illaki bir takı vardır. En keyif verici ve en ucuz yaptığımız alış veriş diyebiliriz. Galiba ucuz olması alış verişi keyifli hale getiriyor. Uğurlu geldiğini düşündüğümüz takılar hep bizimle zaten. Kimi zaman da sadece karşımızdakini etkilemek için takarız. Çoğu zaman biz kadınların tutkusu gibi görünse de artık erkekler de en az bayanlar kadar ilgi gösteriyor. Ben de sizlere farklı tasarımlardan oluşan bir koleksiyon hazırladım. Umarım sizlerde beğenirsiniz.


Takı seçerken en önemlisi onunla bir bağ oluşmasıdır. Bir tutkudur, bir aşktır takı. Kimini kıyafetimize uyduğu için alırız. Kimine ilk görüşte öyle hisler duyarız ki almadan geçemeyiz. Kimi zaman bir aşkı, kimi zaman bağlılığı ifade eder. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmez hediyesidir. Böyle bir şeydir işte takı tutkusu.
Gülen suratlı yüzük spor bir tasarım ama her zaman rahatlıkla kullanılabilecek tarzda. Turkuazın vücutta ki etkisini düşündüğümüzde vazgeçilmez bir takı olarak düşünebiliriz. Taşlı ve bir o kadar da şık kolyeleri abiyelerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle mat gümüş kolye çok şık bir tasarım.
Göz figürlü, çiçek ve el broşları farklı ve dikkat çekici gözler üzerinizde olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta