Altınbaş Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri

Belirli bir yaşa gelen her genç kız evlilik yolunda ilk adımı atarken hayal ettiği şeylerden bir tanesi de evliliğin simgesi olan yüzüktür. Alyansın yanısıra tektaş pırlanta yüzük de olmazsa olmaz. Yüzükteki minicik pırlantaya biz genç kızlar çok büyük anlamlar yükleriz. O berrak taş bizim geleceğe dair hayallerimiz, umutlarımızdır. İçimizde evliliğe dair yeşeren pozitif ne varsa o pırlanta yüzük de odur.  Pırlanta yüzükteki elmas temizliği, saflığı, masumiyeti simgeler.

Elmasın işleniş aşamalarına bakarsak her pırlanta birbirinden farklıdır. Tıpkı 5 parmağın 5 inin bir olmaması, tıpkı parmak izlerinin farklı olması, her insanın birbirinden farklı olması gibi.

Dışardan çıplak gözde baktığınızda hepsi bir gibi görürsünüz halbuki kesiliş tarzları ve çıplak gözle görülmeyecek karbon lekeleri vardır üzerinde. Erkeklerin niyetlerinin ciddi olduğunu belirtmenin en iyi yolu pırlanta yüzükten geçer.

Taşın büyüklüğü karat değeri pırlantanın değerini belirler. İnsanın değeri ise pırlantadan daha farklıdır. Bu özel anlamlı zamanda hayatınızdaki en önemli insana yani hayatınızın kadınına vereceğiniz pırlanta onu fazlasıyla mutlu edecektir.

Sayfadaki en trend pırlanta modelleri sizler için eklendi. Seçmekte zorlanacağınız çokça modeller mevcut. Üzerinde tek taş ya da sıra dizili olan modeller arasında seçmekte zorlanabilirsiniz. Kalp şekline dönüştürülmüş taş son derece göz alıcı. Klasik tek taşlar yüzüğün sarmal yapısıyla hareketlendirilmiş. Kısacası bunca bol seçeneğin arasında herkes kendine göre bir model bulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta