Ünlülerin Yeni Gözdesi Nazra Jewels Takıları

Nazra Jewels, Aslınaz Kazaz ve nadin Vanlıoğlu’nun yeni bebekleri. Sade, şık ve farklı tasarımlarını 2011 yılında yapmaya başlamışlar. Son zamanlar da bir çok yerli ve yabancı ünlüde görmeye başladığımız takıları eminim sizlerde beğendiniz. İlk ve tek anlamına gelen Nazra ismini koyarak tasarımlarının da ilk görüşte beğenilmesini hedefleyen iki tasarımcı için uğurlu gelmiş. Mart ayında ki tasarımlarını Nazra for Assos adı altında Assos kuyumculuk için yapmışlardı. Bayanların da oldukça ilgisini çekmeyi başaran iki tasarımcı yeni koleksiyonlarını bakalım ne zaman yapacaklar. Altın olarak karşımıza çıkan tasarımların gümüş olanları da var tabi ki. Bence ikisi de hanımlar için oldukça farklı, modern ve göz alıcı tarzlar oluşturacaktır.


Ne olursa olsun bir kıyafeti en iyi tamamlayan aksesuarlardır. Nazra Jewels tasarımları da görenleri kendine hayran bırakıyor. Bir çok kıyafetle gayet hoş görünen takılar sizlerin de beğendiği takılar arasında olduğunu biliyorum. Özellikle Adriana Lima ve bir çok ünlünün son zamanlarda bileklerinde, kulaklarında, boyunlarında ve parmaklarında görmeye alıştığımız takıları bütün bayanlar farklı olmak için takacaklardır. Bence bir çok kıyafette rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller. Bereket ve şans getirdiğini de düşünürsek bu takılar kendimizi iyi hissettirecektir.
Her zevke uygun koleksiyon içerisinde kendiniz için ince ve zarif bir takı beğendiğinizi duyar gibiyim. Çiçek motifleri, Fatma’nın eli, harfler ve kuru kafa modeller arasından seçim yapmaya ne dersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta