Trend Kaşe Kaban Modelleri

Uzun bir yaz ayının ardından kış artık gitgide yüzünü göstermekte. Kışlık kabanların dolaplardan çıkma zamanı da geldi. Geçen seneki kabanımı giymek istemiyorum, yeni bir kabana ihtiyacım var diyenler için en trend kabanların fotoğraflarını sitemize siz ziyaretçilerimiz için sunmuş bulunuyoruz. Birbirinden güzel bu son model kabanlarda hemen hemen her rengi görmek mümkün. Kışın o soğuk günlerinde içinizi sımsıcak yapacak yepyeni en trend modelleri görmeye hazır mısınız?

Mavi düğmeli kaşe kaban bu sene çok moda. Hemen hemen herkesin çok beğenerek giyeceği bir modelde. Yeşilin her tonların bu sene moda olduğunu zaten biliyoruz.  Yandaki zarif cepleri vücuda oturan yapısıyla

muhteşem bir görüntüye sahip.Kot pantolonla son derece uyumlu olmuş. Beyaz kaban her renkle uyumlu yalnız dezavantajı çabuk kire gelmesi. Krem rengi düğmeli model de tıpkı beyaz gibi çabuk kire gelir ama her renkle uyumlu olur. Bunu giysem bunu mu diye düşünmeden istediğiniz rengi giyip çıkabilirsiniz bu kabanın beraberinde. Kürk yakalı koyu renk önden kemik renk düğmeli model , görüntüsü itibariyle de insanların içini ısıtmaya yetiyor. Daha görüntüsünden bile ısındığınız kabanın içinde fiziken çok daha fazla ısınırsınız. Beyaz kareli kabanın modası hemen hemen hiç geçmiyor. Her sene bu modellerden mağazalarda görebilmek mümkün. Hem üzerime yakışsın hem de moda olsun derseniz eğer tercih edebileceğiniz bir model.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta