Kombin Gelinlik Modelleri

Kombin Gelinlik Modelleri

Birbirinden şık gelinlikler ve sizlere fikir vermesi bakımındanda kombinlenmiş bir çok modeli bir arada görüp sizde düğünde giyeceğiniz gelinlikten takacağınız yüzüğe, gerdanlığa giyeceğiniz ayakkabıya kullanacağınız saça kadar bir çok fikir sahibi olabileceğiniz bir galeridesiniz..

Şimdi kombinlere ve modellere kısaca göz atacak olursak..

Çok şık bir model olarak dikkat çeken kabarık bustiyer kısmı şık taşlarla süslenmiş vatkalı harika bir gelinliğe yine taşlı bir ayakkabı kombinlemişler ama bence daha sade bir ayakkabı olmalıydı bu gelinliğin altında kullanılacak ayakkabı şeçilen pırlanta taşlı yüzük ise tek kelime ile mükemmel bir seçim..

Şatafatı ile göz kamaştıran bustiyer ve etek kısımları taşlarla ve gümüş oluşumu ile süslenmiş tül detaylı gelinliğe yine şatafatlı boncuklu bir ayakkabı seçilmiş her ikiside oldukça gösterişli, taşlı pırlanta yüzük ise yine harika görünüyor..

Saten tercih edilen kabarık bir gelinlik straplez olarak dikilmiş, yüzük yine tek kelime ile çok şık ayakkabıları da fiyonk lu taşlı beyaz topuklu bir ayakkabı..

Dar olarak tasarlanan modern görünümü ile dantelli ayakkabısı ve sade alyansı ile göreceğiniz gelinlik modeli sade şıklıktan hoşlananlara..

Şık incili gerdanlık ve küpesi ile bilekten bağlamalı platformlu ayakkabısı ile straplez balık etekli modeli de ilginizi çekebilecek kombin..

Fırfırlı balık eteği ile düz dar gelinliğin üst kısmı çok şık elinin çiçeği de çok hoş ayakkabı  gösterişli bu komnibde gösterişten hoşlanalar için bir fikir verebilir..

BERTA gelinliğin 2015 modelleri dekolteleri fazladekolteli olmakla birlikte modeller göz kamaştırıcı derecede şıklar..   Genellikle düz dar alt kısımlarda bollaşan dantel detaylı modeller daha modern ve şehirli..

Daha fazla görmek istiyorsanız eğer galerimizdeki modellere göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta