Bayan Mont Modelleri

Yazlıkların raflara kaldırılıp kışlıkların ortaya çıkma vakti geldi de geçiyor bile. Yazın yüzünü göremediğimiz şu günlerde montlara çok ihtiyacımız var. Kışlık birbirinden havalı, şık ve çekici modellerle dolu mağazalar. Artık insanlar bir kıyafet alacakları zaman önce internette araştırma yapıp fikir ediniyorlar. Hatta çarşıya çıkıp yorulmayayım, internette olan binlerce çeşiti iki tıkla göreyim beğeneyim ve satın alayım fikri çok yaygınlaştı. Düşünsenize bir mont alacaksınız ve saatlerce gezmek zorundasınız. En uygun fiyatlı olsun. Trend olsun. Üzerime tam otursun. Rengi beğenmedim. Benim beğendiğim renk olsun. Bu soruların arkası gelmez. Modelini beğenseniz rengini beğenmezsiniz. Rengi beğenseniz model uymaz.

Herşeyini beğenirsiniz kalıbı dar gelir. Kısacası üzerinize giyecek bir kıyafet almak eziyete dönüşür. Hem zaman hem para kaybı. Çünkü alışveriş merkezlerini gezmek zorundasınız. Halbuki internet sayesinde tüm alışveriş siteleri elinizin altında. Üstelik beğenmezseniz rahatlıkla iade edip paranızı geri de alabiliyorsunuz.

Beğeneceğinizi umduğumuz en trend modellerine bakalım sizin zevkinize uyar mı. Şişme montları son zamanlarda çok görür olduk. Kabarık yapısıyla kaba bir görüntüsü olmasına karşın çok sıcak tuttuğu için avantaj sağlıyor. Çift sıra düğmeli siyah renk kaşe kabanı her sene muhakkak görürüz. Hiç görmediğimiz zaman olmaz. Fuşya renk herşeyde olduğu gibi kabanlarda da gözümüze ilişiyor. Renk o kadar can alıcı ki göz ardı edemiyoruz.Mavi içi kürklü model hafif olsun aynı zamanda da sıcak tutsun diyenler için.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Kadın oktay usta